Skip to content

KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ
KONGRES +

18,8m x 6,3m

63

osôb

170

osôb

Technické vybavenie

Klimatizácia
WiFi
44x LAN zásuvka
69x zásuvka
230V
1x premietacie plátno
1x projektor
1x TV
1x Apple TV
1x flipchart tabuľa
1x vešiaky na oblečenie
1x standup stôl

Predstavujeme Vám KONGRES+, kongresovú miestnosť, ktorá transformuje každé podujatie na majstrovské dielo. V srdci Malej Fatry a s nádherným výhľadom,ktorý očarí každého účastníka.

KONGRES+ je miestom, kde každé stretnutie nadobúda nový rozmer a premení každé Vaše podujatie na nezabudnuteľný zážitok.

Či už plánujete obchodné stretnutie, workshop alebo medzinárodnú konferenciu, KONGRES+ poskytuje priestor, ktorý je tak flexibilný, ako vyžadujú Vaše nároky. S rozlohou až 117 m2 a možnosťou usporiadania sedenia pre 63 až 170 osôb. Tento priestor je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznorodým požiadavkám. A ak Vaše ambície siahajú ešte ďalej, spojením s vedľajším salónom PANORAMA môžete privítať až 200 osôb.

Zamyslite sa nad okamihom, kedy prostredie prispelo k úspechu Vášho podujatia. KONGRES+ ponúka viac než len priestor. Ponúka zážitok, ktorý zvýši hodnotu každého Vášho stretnutia. S nádherným výhľadom, ktorý otvára brány inšpirácie a kreativity, a s modernými službami, ktoré zabezpečia plynulý priebeh každého podujatia, je Kongres+ viac než miestnosť. Je to miesto, kde sa tvoria spomienky, kde sa rodia nové nápady a kde sa každé podujatie stáva dielom umenia.

KONGRES +, viac než len miestnosť, je to brána k nezabudnuteľným zážitkom.