Skip to content

SALÓN BAŤA

8,6m x 6,3m

18

osôb

63

osôb

28

osôb

Technické vybavenie

Klimatizácia
WiFi
10x LAN zásuvka
10x zásuvka 230V
1x projektor
1x Apple TV
1x Flipchart tabuľa
1x vešiaky na oblečenie
1x stadup stôl

Predstavujeme Vám BAŤA – salón, ktorý premení vaše pracovné stretnutia na nezabudnuteľné zážitky. Priestor, kde sa funkčnosť stretáva so štýlom, a to všetko je korunované nádherným výhľadom na vrchy Dubeň, Malý Straník, Straník a Hradisko.

BAŤA nie je len obyčajný salón. Je to priestor, kde každý detail bol premyslený s cieľom poskytnúť Vám a Vašim hosťom maximálne pohodlie. Či už ide o školenie, konferenciu alebo pracovné stretnutie, BAŤA ponúka moderné vybavenie vrátane plnej klimatizácie a vysokorýchlostného wifi pripojenia, aby bol Váš event bezchybný. A keď príde čas na prestávku, nádherný výhľad na okolité vrchy pridáva každému momentu jedinečnú atmosféru.

Predstavte si, že Vaše eventy sa nezabudnuteľne zapíšu do pamäti všetkých účastníkov. BAŤA je viac ako len miesto – je to zážitok, ktorý zvýši prestíž Vašej firmy alebo organizácie. S kapacitou 19-28 osôb je ideálne dimenzovaný pre stredne veľké stretnutia, kde každý účastník cíti osobný prístup.

V miestnosti BAŤA získate nie len priestor pre Vaše podujatia, ale zároveň príležitosť urobiť z každého stretnutia niečo výnimočné. Vaši kolegovia alebo klienti budú očarení nielen profesionálnym zázemím, ale aj nezabudnuteľným výhľadom, ktorý pridáva každej prezentácii či diskusii nový rozmer. Umožnite sebe a svojmu tímu pracovať v prostredí, ktoré stimuluje kreativitu a podporuje produktivitu.

BAŤA – kde každé stretnutie stúpa na novú úroveň.