Skip to content

SALÓN PANORÁMA

10,9m x 5,27m

30

osôb

64

osôb

24

osôb

Technické vybavenie

Salónik s najkrajším výhľadom!
Klimatizácia
WiFi
18x LAN zásuvka
38x zásuvka 230V
1x projektor
1x Apple TV
1x flipchart tabuľa
1x vešiaky na oblečenie
1x standup stôl
1x pult na občerstvenie
1x kávovar

Predstavte si miesto, kde sa každé stretnutie stáva nezabudnuteľným zážitkom. Miesto, kde elegancia a profesionalita idú ruka v ruke s výhľadom, ktorý Vám vezme dych. Predstavujeme Vám miestnosť PANORÁMA –výnimočný priestor, ktorý v sebe spája komfort, profesionalitu a nezabudnuteľné výhľady na okolitú prírodu.

S rozlohou 57 m2salón PANORÁMA ponúka dostatočný priestor pre Vaše stretnutia či udalosti. Jeho flexibilita zaručuje, že sa prispôsobí každým Vašim potrebám, ideálne pre 24 – 30 osôb. Ale to, čo robí PANORÁMU skutočne výnimočnou, nie sú len jej technické špecifikácie. Sú to francúzske okná lemujúce dve strany miestnosti, ktoré otvárajú panoramatický výhľad na východnú časť Žiliny a okolité vrchy ako Dubeň, Malý Straník, Straník, vrch Hradisko a severnú časť Malej Fatry. Predstavte si, že Vaše stretnutie alebo udalosť je pozdvihnutá na úplne novú úroveň s týmito dych-berúcimi výhľadmi.

Nech už plánujete akýkoľvek typ udalosti, od obchodných stretnutí, konferencií, až po súkromné oslavy, PANORÁMA je miestom, ktoré Vaše očakávania nielenže splní, ale predvída. Umožnite sebe a Vašim hosťom zažiť ten neopakovateľný pocit, keď sa biznis stretáva s eleganciou a krásou prírodnou. V PANORÁME je každý moment obohatený o nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú vytvárajú jej jedinečné výhľady.

Salón PANORÁMA = priestor, kde sa biznis stretáva s eleganciou.