Skip to content

MANAŽÉRSKY SALÓN

6,8m x 6m

12

osôb

Technické vybavenie

Technické vybavenie
Klimatizácia
16x LAN zásuvka
25x zásuvka 230V
1x projektor
1x Apple TV
1x flipchart tabuľa
1x vešiaky na oblečenie
1x pult na občerstvenie

Predstavte si miesto, kde každý detail hovorí o elegancii a kde sa každá schôdzka mení na výnimočnú udalosť. Práve taký je náš Manažérsky salón. S rozlohou 40 m² poskytuje dokonalú kombináciu intímnosti a komfortu pre Vaše menšie skupiny až do 12 osôb. A čo viac? Z okien sa vám naskytne nevídaný výhľad na vrchy Dubeň, Malý Straník, Straník a vrch Hradisko, ktorý pridáva každému stretnutiu na jedinečnosti.

Nechajte sa uniesť atmosférou, kde sa každé stretnutie stáva nezabudnuteľným zážitkom. Náš oválny stôl, obklopený dvanástimi pohodlnými čalúnenými kreslami, vytvára ideálne prostredie pre diskusie, rokovania alebo brainstorming. A to všetko v plne klimatizovanom prostredí s bezproblémovým wifi pripojením. Myslíme na všetko, čo by ste mohli potrebovať pre efektívnu prácu: od LAN zásuviek až po projektor, flipchart tabuľu a dokonca aj možnosť pripojenia cez Apple TV.

Viete si predstaviť, ako by sa Vaše schôdzky a udalosti mohli premeniť v niečo výnimočné v našom Manažérskom salóne? Ako by sa pocit z úspešného stretnutia mohol ešte umocniť nádherným výhľadom a luxusným prostredím, ktoré Vám ponúkame? S nami je každé stretnutie nielen produktívne, ale aj nezabudnuteľné. Ponúknite svojim kolegom, partnerom alebo klientom niečo viac než len obyčajnú schôdzku. Ponúknite im zážitok, na ktorý nezabudnú.

Tešíme sa na Vašu návštevu a garantujeme, že Vaše očakávania nielenže splníme, ale dokonca prekonáme.

Manažérsky salón – tam, kde sa rodia nezabudnuteľné momenty.